Deprecated: Elementor\Scheme_Typography از نگارش2.8.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از Elementor\Core\Schemes\Typography استفاده نمایید. in /home/hooshyar/public_html/wp-includes/functions.php on line 4969
همایش 25 مهر 1397 – مجتمع حسابداری هوشیاران
همایش ۲۵ مهر ۱۳۹۷

همایش ۲۵ مهر ۱۳۹۷

موضوع سمینار:

در پی بررسی های مجتمع هوشیاران مبنی بر تبلیغات دشت فروشگاهی همکاران سیستم در مازندران بدلیل پتانسیل بالای شهرستان جویبار در بخش ( ادوات و قطعات کشاورزی ، صنایع مرغداری ، لوازم یدکی خودرو و ….) در مازندران سمیناری با موضوع آشنایی راه کارهای افزایش فروش برای کسب و کار جدید بهمراه شناخت ابزار های فروش موفق در تاریخ ۲۵/۰۲/۱۳۹۷ در سالن آموزش و پرورش شهرستان جویبار تائید شد . که با پرزنت حضوری ۴ نفر مدیر و پرسنل هوشیاران و ۲ کمک بالغ بر ۱۰۰ نفر پرزنت حضوری و مابقی از طریق تراکت ، SMS ، اصناف و سازمان امور مالیاتی اطلاع رسانی شد.

سمینار با تلاوت قرآن کریم و سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد . سخنران ابتدایی این سمینار جناب آقای محمد صادق جانباز مدیریت محترم مجتمع هوشیاران بودند و بعد از آن جناب آقای دکتر شورج مشاور دیجی کالا صحبت های خود در مورد موضوع سمینار را شروع کردند .در این سمینار بالغ بر ۹۰ نفر شرکت کردند  که علاوه بر مدیر اصناف جناب آقای مدانلو برخی از روئسای اتحادیه ها نیز حضور داشتند و نتایج خوبی برای صنف ادوات کشاورزی و مرغداری که خریداران آینده دشت و سپیدار خواهند بود بدست آمد. ضمن آنکه در طی این دوره معلوم شد عمده فروش ها توسط هلو بوده و سایر گروهای نرم افزاری دخل و تصرفی در آنجا نداشته که با پی گیری و مشاوره بعدی امکان فروش موفقیت آمیز در آنجا محقق خواهد بود . ضمن آنکه با مدیر اصناف هماهنگی صورت گرفت تا یک بنر تبلیغاتی دشت به طور مداوم در اصناف گزاشته شود و یک جلسه حضوری با مدیر اتحادیه ها گزاشته شود تا علاوه بر آموزش ، یک عدد نرم افزار به صورت رایگان در اختیار روئسای اتحادیه ها قرار گیرد . لازم به ذکر اینکه شهرستان جویبار که بالغ بر ۴۰۰۰ صنف در خود و شهرهای اطراف ( لاریم ، کوهی خیل و …) را پوشش داده چنانچه موضوعاتی از این نوع در طول سال ایجاد و برقرار گردد امکان فروش بالا فراهم خواهد شد.

اطلاعات سخنرانان
گالری تصاویر
جعبه دانلود

شما می توانید فایل ها یا موارد مورد بحث رویداد فوق را از طریق دکمه زیر دانلود نمائید.

2524574101

با ما یک پله بالاتر بایستید!

هوشیاران در دنیای مجازی!

واحد های هوشیاران

لینک های مفید

افتخارات

خبرهای مارا دنبال کنید!

به مجتمع حسابداری هوشیاران خوش اومدی!